Kulüplerin adayı Sadık Şerbet

Türkiye Futbol Federasyonu Çankırı İl Temsilcisi Sadık Şerbet’in görev süresinin sona ermesine kısa süre kala seçim heyecanı yaşanmaya başlandı.

Seçimlerde birçok kulübün mevcut İl Temsilcisi Sadık Şerbet ile devam etme kararında olduğu ifade edilirken, “2 yıldır görev yapan Sadık Şerbet’in çalışmalarından memnunuz. Bundan sonraki dönemde de kendisi ile yola devam etmek istiyoruz” görüşünün ağırlık kazandığı söyleniyor.

MKE Çankırıspor Kulüp Başkanı Necdet Turan, “Kulüpler olarak İlimizde futbolun ayakta kalabilmesi için 2 dönemdir İl Temsilciliği görevini layığı ile yapmaya çalışan Sadık Şerbet’in güvenini tazeleyerek göreve devam etmesinin uygun olacağı görüşündeyiz“ dedi.

Turan; Ilgazspor, Yapraklı Belediyespor, Orta Belediyespor, İl Özel İdaresi Köy Hizmetlerispor, Şabanözü Belediyespor ve Kızılırmak Belediyespor Kulüpleri ile yaptığı istişarelerde Sadık Şerbet ismi üzerinde mutabık kaldıklarını da söyledi.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Sadık Şerbet, “Kulüplerimizin bana olan güveni ve desteği devam ettiği sürece görevimi en iyi şekilde yapmak için elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Seçimde 2011–2012 Futbol Sezonuna katılacak kulüplerin temsilcileri oy kullanacak.