Kros yarışmaları sonuçlandı

Fidanlık Yolu’nda yapılan Okullar arası Küçük-Yıldız-Genç Kız/Erkek Kros müsabakaları sonuçlandı.

Dereceye giren sporculara ve takımlara ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyfettin Turan, İlker Tuncay İlkokulu Müdürü İsmail Bişkin, Teknik ve E.M.L beden eğitim öğretmeni Salih Atak, İsmet İnönü Ortaokulu beden eğitim öğretmeni Musa Keskin, Okul Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve İlimiz beden eğitimi öğretmeni Abdullah Aslan , Atletizm antrenörleri Hasan Eroğlu ve Hüsne Katar verdi.

KÜÇÜK KIZLAR 1200 METRE TAKIM TASNİFİ                                        PUAN

1-ATATÜRK ORTAOKULU                                                                                            16

2-ŞEHİT YAHYA ÇOŞKUNER                                                                                        22

3-İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU                                                                   24

KÜÇÜK ERKEKLER 1500 METRE TAKIM TASNİFİ                                  PUAN

1-ATATÜRK ORTAOKULU                                                                                            16

2-İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU                                                                   18

3-ILGAZ F.S.M. ORTAOKULU                                                                                     23

YILDIZ KIZLAR 2000 METRE TAKIM TASNİFİ                                                         PUAN

1-ORTA Y.İ.B.O.                                                                                                              21

2-ATATÜRK ORTAOKULU                                                                                            33

3- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU                                                                  43

YILDIZ ERKEKLER 3000 METRE TAKIM TASNİFİ                                    PUAN

1-İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU                                                                   20

2-ILGAZ CUMHURİYET ORTAOKULU                                                                       32

3- ILGAZ F.S.M. ORTAOKULU                                                                                    44

GENÇ KIZLAR 3000 METRE TAKIM TASNİFİ                                                          PUAN

1-KIZ MESLEK LİSESİ                                                                                                     18

2-GAZİ ANADOLU LİSESİ                                                                                             30

3-ÇANKIRI LİSESİ 47

GENÇ ERKEKLER 5000 METRE TAKIM TASNİFİ                                     PUAN

1-TEKNİK VE E.M.L.                                                                                                       22

2-GAZİ ANADOLU LİSESİ                                                                                             26

3-TARIM MESLEK LİSESİ                                                                                              35