Kör ve Tevge ailesinin mutlu günü

Bizim Çankırı Gazetesi  İmtiyaz Sahibi Ali Kör ile Şehriban Tevge, hafta sonu gerçekleştirilen düğünle hayatlarını birleştirdi.

Merhum Hakan ve Zehra Kör’ün oğlu, Bizim Çankırı Gazetesi  İmtiyaz Sahibi Ali Kör ile İl Özel İdaresinde çalışan Hasan ve Sultan Tevge ailesinin kızı Şehriban Tevge Hacı Aile Dinlenme Tesisleri Düğün Salonunda yapılan tören ile evlendi.

Gerçekleştirilen düğün törenine milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt ve partililer, CHP İl Başkanı İlhan Tekin, Kurum müdürleri, daire amirleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, gazeteciler, Kör ve Tevge aileleri ile davetliler katıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında davetliler, maskeleriyle birlikte sosyal mesafe kuralına göre katılım sağladı. Çiftin nikah şahidi olan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, aile cüzdanını Şehriban Kör’e verdi.

Karatekin Yazı ailesi olarak Ali Kör ve Şehriban Kör’e  ömür boyu mutluluklar dileriz.