Dunlop

Kimse Yok Mu Derneği’nden Plaket

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Çankırı Temcilcisi tarafından hayırsever iş adamına yapmış olduğu yardımlardan dolayı plaket verildi.

Hayırsever iş adamının çalışma ofisinde gerçekleşen ödül törenine Kimse Yok Mu Derneği Çankırı temsilcisi Ömer Mantar, hayırsever işadamı Mehmet Cesur ve oğlu Yücel Cesur ile Kimse Yok Mu gönüllüleri katıldı.

Yaptıkları yardım çalışmalarını anlatan Derneğin Çankırı sorumlusu Ömer Mantar, “Derneğimiz gıda, giyim, yakacak, eğitim yardımlarının yanı sıra kardeş aile programıyla faaliyetlerini hayırseverlerin yardımlarıyla sürdürüyor” dedi. Mantar, sadece yurt içinde değil yurt dışında yardıma ihtiyacı olan insanlara da ulaşmaya çalıştıklarını ifade etti.

Derneğin Somali’de ki aç insanlar için başlattığı yardım kampanyasına hem kendisi hem de iş yaptığı kişilerden topladığı unlar ile 1 tır un yardımında bulunan hayırsever aileye törenle plaket takdim etti. Mehmet Cesur ve oğlu Yücel Cesur, “ İlk başta sadece kendimiz un göndermeyi düşünüyorduk. Düşündük ki bu insanlık dramına çevremizde bulunan köylerde ki hayırseverleri de katalım. Bizlere bu yardım kampanyasında büyük destek sağlayan Tüney, Küçük ve Büyük Hacıbey ,Hisarcıkkayı ile İnandık köylerinde ki hayır sever insanlardan ALLAH ebeden razı olsun” dediler.
Kimse Yok mu Derneği Temsilcisi Ömer Mantar ise “Böyle anlamlı bir törende bizler ile beraber olduğunuz için Kimse Yok mu Derneği  ve gönüllüleri olarak hepinize saygılar sunuyorum. Kurulduğu günden itibaren derneğimiz, Türkiye‘nin ve dünyanın her tarafından yardımseverler ve ihtiyaç sahibi insanlar arasında köprü olmaya devam etmektedir.” dedi.