Karaali prim istedi

Çankırıspor Başkanı Sevda Karaali, Türkiye Kupası’nda oynayacakları Nazilli Belediyespor maçı öncesi yazılı bir açıklama yaptı.
Karaali açıklamasında yeni sezona yeni bir kadro ve yeni teknik heyetle başladıklarını fakat, şu ana kadar takımdan istedikleri verimi alamadıklarını ifade etti.
Takım başarısı için herkesin sorumluluk alması gerektiğini vurgulayan Karaali, “Gündem sürekli başka konularla meşgul edilmeye çalışılsa da, gerçek gündem olan Çankırısporun sportif başarısı için herkesin üzerine düşeni yapmasıdır. Sorumluluktan kaçarak sadece eleştiri yapmak için konuşulmasından biz çok sıkıldık. Herkes Çankırıspora laf söylemeden önce “Ben Çankırısporun başarısı için ne yaptım?”sorusunun cevabını versin. Tabi herkesten önce sayın milletvekilleri versin bu sorunun cevabını” dedi.
Çankırıspor’un oluşturduğu tesislere verilecek tesis yardımının belirli çevrelerce engellendiğini iddia eden Karaali, Milletvekili Hüseyin Filiz’in tesislerini hiç ziyaret etmediğini, Milletvekili İdris Şahin’in ise tesise yalnızca 1 kez ziyarette bulunduğunu kaydetti.
Vali, Belediye Başkanı ve Milletvekillerinden Türkiye Kupası’nda oynayacakları Nazilli Belediyespor maçı için galibiyet primi talep eden Başkan Karaali şöyle devam etti:
“Hizmet ve sorumluluktan kaçmak için “Kulüp Başkanını sevmiyoruz” bahanesi geçerli değil. Zira ben kimseyle akraba olmaya talip değilim.Yüreğinizde gerçekten Çankırı sevgisi varsa, zaten herkes elinden gelen iyiliği yapar. Yapılan kötülükleri de vakti gelince Allah sorar”