Kar Gaz’dan veda yemeği

Yaklaşık 3 yıldır Kar-Gaz’a bağlı olarak ilimizde görev yapan Emre Yılmaz’ın görevinden ayrılacak olması nedeniyle çalışma arkadaşları ve Kar-Gaz tarafından bir veda yemeği düzenlendi.

Cumartesi günü düzenlenen yemeğe Kar-Gaz Genel Müdür yardımcısı Mevlüt Kara, Kar-Gaz Çankırı İşletme Müdürü Mahmut Kasar, Kastamonu, Çorum ve Çankırı’dan makine mühendisi Emre Yılmaz’ın çalışma arkadaşları katıldı.

Yemek öncesinde kısa bir konuşma yapan Kar-Gaz Çankırı İşletme Müdürü Mahmut Kasar, 3 yıldır Çankırı’da görev yaparak bir çok önemli işi gerçekleştiren arkadaşları Emre Yılmaz’dan ayrılacak olmaları nedeniyle üzgün olduklarını kaydederek, ‘’3 Yıldır kendisiyle çok uyumlu bir şekilde çalıştık. Kendisi burada çalışırken gözümüz hiç arkada değildi. Emre beyin yerini doldurmak zor olacak’’ dedi.

Çankırı’ya ilk gaz verdikleri andan beri Emre Yılmaz’ın yanlarında olduğunu kaydeden Kasar, ‘’O andan itibaren yanımızdaydı. İç tesisat bölümünü kendisine bıraktık. Gözümüz hiç arkada kalmadı. Yolu açık olsun, hakkını helal etsin’’ şeklinde konuştu.

Ardından söz alan Genel Müdür Yardımcısı Mevlüt Kara, kimsenin ayrılmasını istemediklerini ama bazen şartların bunu gerektirdiğini belirterek, ‘’Önemli olan bulunduğumuz yerden nasıl uğurlandığımızdır. İnşallah hepimiz Emre gibi iyi bir şekilde uğurlanırız’’ dedi.

Son olarak konuşan Yılmaz, teşekkür ederek, Çankırı için elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştığını söyledi. Yılmaz, Çankırı’da güzel günler geçirdiğini de sözlerine ekledi.

Programın sonunda Yılmaz’a plaket ve Çankırı’yı unutmaması için tuz lambası hediye edildi.