‘ İrfan Dinç’ten özür diliyoruz ‘

Çankırıspor Kulüp Başkanı Sevda Karaali, son günlerde Belediye Başkanı İrfan Dinç’le yaşadıkları husumetten sonra, dün yazılı bir basın açıklaması yaparak İrfan Dinç’ten özür diledi. Anlamsız sürtüşmelerin Çankırıspor’a zarar verdiğini söyleyen Karaali, “2009 yılından bu yana Çankırı sporun geleceği için önemli çalışmalar yapmaktayız. Ancak yaşanan anlamsız çekişmeler bu çalışmalarımızı engellemektedir.

Çankırı sporun bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese ve her kuruma teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlik içinde elele vererek Çankırı sporu hak ettiği ve arzuladığımız yerlere çıkarmak istiyoruz.

Bu yaklaşımla göreve geldiğimiz günden bu yana gerek sözlü, gerek basında maksadını aşan sözlerden dolayı idareciler ve belediye başkanı irfan dinçten özür diliyoruz. Bu anlamsız sürtüşmeler Çankırıspor kulübüne zarar vermektedir. Bu günden itibaren valiliğimiz, belediyemiz, milletvekillerimiz ve taraftarımızın desteğinde daha güzel daha başarılı günlere erişeceğimize inanıyoruz.

Bundan sonra idarecilerimiz, yöneticilerimiz, sporcularımız daha istekli daha verimli ve daha titiz çalışarak başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.

Duyarlı Çankırı halkına önemle duyuruyoruz” dedi.