Dunlop
featured

İmar planları komisyona gönderildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Genel Meclisi temmuz ayı 3. birleşimi dün yapıldı. İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’nda Ruhi Şeker başkanlığında yapılan toplantıya, Meclis Üyesi Cengiz Öngel mazereti nedeniyle katılamazken, toplantıda 3 gündem maddesi görüşüldü.

Gündemin ilk maddesinde Kurşunlu’ya bağlı Sivricek Köyü’nde 190 ada 1 parselde bulunan taşınmasın imar planı tadilatı hususu görüşüldü. Yapılan müzakerelerin ardından konu oy birliği ile İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

Gündemin diğer maddesinde de Kurşunlu’ya bağlı Göllüce Köyü’nde 1112 ada 1 parselde iskan amaçlı hazırlanan arsanın Uygulama ve Nazım İmar Planları görüşüldü. Konuyla ilgili idareden gelen talep yazısının okunmasının ardından meclis onayına sunulan konu, oy birliği ile  İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

Gündemin son maddesinde ise merkeze bağlı Germece Köyü’nde 101 ada 65 parselde iskan amaçlı hazırlanan arsanın Uygulama ve Nazım İmar Planları görüşüldü. Konu oy birliği ile  İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilirken, toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

meclis (4)