Dunlop

İmam Hatipliler Musa Çağlar’ı Ziyaret Etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar’a hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Ali Uğur ve Yönetim Kurulu Üyesi Talip Dönmez’in dernek adına birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette duygusal anlar yaşandı.

Dernek Başkanı Ali Uğur’un öğrencisi olan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar “ Hocam, görevi devraldığım günden bu yana yapılan ziyaretlerin en anlamlılarından birisi sizin ziyaretinizdir. Çünkü ahlakı, insanlığı, dini vecibeleri ve buna benzer değerleri sizden öğrendim. Aslında sizin karşınızda konuşmaktan dolayı haya ederim. Bir öğrenci hocasının karşısında ne konuşabilir ki? Beni çok mutlu ettiniz. İnşallah sizleri ve bize gönül verenleri mahçup etmeyiz”diyerek sözlerini tamamladı.

Sohbet esnasında bir ara göz yaşlarına hakim olamayan Çankırı İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Ali Uğur ise “ Bu makamın gereğini yapacağından eminim. Şahsi görüşüm; isabetli bir seçim olmuş. Bir kaç tavsiyede bulunmam gerekirse, kim olursa olsun adaleti elden bırakma. Partili partisiz diye ayrım yapma. Bir tane Çankırı var. Hak eden kim ise, onun hakkı için mücadele et. Daima haklıdan tarafa ol” diyerek yeni başka