Dunlop

İl Genel Meclisi Mayıs ayı birleşimlerine başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Genel Meclisi 3. dönem 5. toplantı ve birleşimlerine İl Özel İdare Genel Sekreterliği İl Genel Meclis toplantı salonunda başladı.

Açılış ve yoklamada mazeretleri nedeniyle Mayıs ayının ilk birleşime katılamayacak olan Kurşunlu İl Genel Meclis üyesi Niyazi Erince, Yapraklı İl Genel Meclis üyeleri Nurettin Satılmış ve Recep Yılmaz, Şabanözü İl Genel Meclis üyeleri Seyfettin Demirtaş ile Nurettin Erdal, Orta İl Genel Meclis üyesi Mehmet Şahin’in mevcudun oy birliği ile izinli sayılmasından sonra Başkan Osman Canbaz 21 mevcutla birleşimi açtı.

Birleşimin tek maddesi olan ve incelenmek üzere Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edilen, Çerkeş İlçesi Dağçukurören köyü Martlıca mevkiinde bulunan ve mülkiyeti hazineye ait taşınmazlar üzerine süt sığırcılığı, yem üretimi, sağım hane, pastörize süt tesisi, besi hayvan yetiştiriciliği ve soğuk hava depo tesisleri amaçlı mevzi imar planına ait incelemesini tamamlayan ve komisyonca hazırlanan rapor Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Çerkeş İl Genel Meclis üyesi  Avni Demircipğlu tarafından okunarak meclis üyeleri bilgilendirildi.

Konu hakkında söz alan olmayınca yapılan oylama sonunda salonda bulunan mevcudun oy birliğiyle gündem maddesi kabul edildi.