Huzurevi Sakinleri Valilik Makamında

Yaşlılar Haftası nedeniyle İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri Vali Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Huzurevi sakinlerine Huzurevi Müdürü Tuncay Haskılıç ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Levent Şentürk eşlik etti.

Vali Özcan huzurevi sakinlerine hoş geldiniz diyerek yaşlıların tek tek ellerinden öptü ve “Bizlerde Allah nasip ederse bu aşamalardan geçeceğiz. Sizleri sağlıklı ve dinç görmekten çok mutlu oldum. Ziyaret etmeniz beni bahtiyar etti. Hepinizin sağlığı, mutluluğu bizim için önemli. Yaşlılar başımızın tacı. Hepinizin ellerinden öpüyorum ve Yaşlılar haftanızı kutluyorum” dedi.

Huzurevi Müdürü Tuncay Haskılıç Vali Özcan’a kendilerinin huzurevi sakinlerini her zaman ziyaret ettiklerini, bu sefer de sakinlerin kendilerini ziyaret etmek istediklerini ve bu nedenle geldiklerini, buraya gelemeyen huzurevinde bulunan diğer sakinlerin de selamlarını getirdiğini ifade ederek “Yaşamdaki Basamaklar” adlı şiiri okudu.

Bir süre sohbetin ardından huzurevi sakini Emin Çendek “Çanakkale” adlı şiiri okudu. Vali Özcan’ın isteklerinin ve taleplerinin olup olmadığı sorusuna karşın huzurevi sakini Perihan Açıkgöz Konya’ya gitmek istediğini söyledi. Vali Özcan ise huzurevi sakinlerini Konya’ya gönderme sözü verdi.

Ziyaret günün anısına çektirilen fotoğraf ve Vali Özcan’ın huzurevi sakinlerine hediye takdimiyle son buldu.