“Hayırlı olsun” ziyaretleri yapıldı

Çalışan Gazeteciler Derneği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Goalball maçı 27 Haziran 2014 Cuma günü gerçekleştirilecek.

Sosyal Sorumluluk etkinliği kapsamında engelli vatandaşlarımızla gerçekleştireceğimiz Goalball maçı 27 Haziran 2014 Cuma günü saat 19:00’daHasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek organizasyon nedeniyle dün ilimize tayin olan Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk ve Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı makamlarında ziyaret edilerek hem “hayırlı olsun” temennisi iletildi hem de davetiyeleri verildi.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Özgür Alantor gerçekleştirilecek olan organizasyon hakkında bilgiler verdi.

Çankırı’ya atanmaktan dolayı mutlu olduğunu ve Çankırı’nın asayiş konusunda çok sakin bir il olduğunu aktaran Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk, vatandaşların asayiş ve hırsızlık olaylarına karşı bilgilendirildiğini dile getirdi.

Çankırı’nın çok güzel bir il olduğunu ve kendini evinde gibi hissettiğini dile getiren Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ise sosyal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Goalball maçı organizasyonu nedeniyle Çalışan Gazeteciler derneği üyelerini tebrik etti ve, “Engelli vatandaşlarımızın duygularını paylaşmak kadar güzel bir olgu olamaz” dedi.

“Basının desteği çok önemli” diyen Yazıcı, “Sizlerle her zaman birlikte çalışacağız. Çünkü bizler yoğun çalışan bir kurumuz. Özellikle çocuklarımız yaptıkları etkinliklerde kendi haberlerini gazete sayfalarında görünce daha çok mutlu oluyorlar” dedi.

milli eğitim müdürü ziyaret (2)x

Yazarlarımız Hakkında