Dunlop

Hanımlar lokali Cumartesi günü açılıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Çankırı Belediyesi’nce Abdülhalik Renda Mahallesi’nde düzenlenen Hanımlar Lokali 16 Temmuz 2011 Cumartesi günü törenle açılacak.

Çankırılı hanımların dayanışma ve kaynaşmalarını hedefleyen Hanımlar Lokali’nden yararlanmak isteyenlerin üye kayıtları da lokalin Abdülhalik Renda Mahallesi Yanlar Caddesi Reyhan Apt. (İstasyon üzeri) adresinde başlandı.

Lokalde hanımlar Step, Aerobik, Kondisyon Plates yapabilme imkânına sahip olurken Bilardo, Masa Tenisi, Satranç, Air Hokey, Langırt oynayabilecekler.  Kabul Günü Salonu, Çocuk Oyunları Grubu ve Kafeterya hizmetlerinin de sunulacağı Hanımlar Lokalinde ayrıca iğne oyası, kurdela nakışı ve tel kırma kursları da verilecek.

Hanımlar Lokaline üye olmak isteyen bayanlar merkezin 212 82 48 numaralı telefonunu arayarak yetkililerden bilgi alabilirler.

Çankırı’da göreve geldiği günden itibaren hanımlara yönelik çalışmalara büyük bir önem verdiğini belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç “Çankırılı hanımların evlerinde dört duvar arasında yaşamaları bizleri her zaman rahatsız etmiştir. Onların her alanda kendilerini geliştirmesi için belediye olarak çok değişik kurslar düzenliyoruz. Aile içi iletişim ve kişisel gelişim seminerleri, sinema günleri ve çeşitli kültürel etkinliklerle hanımların kendilerini geliştirmelerine katkı sağlıyoruz. İnanıyorum ki, bir anne kendini ne kadar geliştirirse yetiştirdiği çocuğu da aile eğitimi noktasında istenilen seviyeye gelecektir. Çankırılı hanımları belediyemizin hanımlar lokaline bekliyoruz” diye konuştu.