Dunlop
featured

“Halkımızı mahcup bırakmayacağız”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya, Şabanözü’nün son durumu hakkında bilgi verdi.

Karakaya basın mensuplarına yaptığını açıklamada hiçbir hizmetin yarım kalmayacağını belirterek “Ankara Büyük Şehir Belediyesi yolları yarım bırakıp gittiğinden beri Belediyemiz imkanları ile çalışmalarımız devam ediyor. Gümerdiğin Yeşilöz Mahallesi ve Gürpınar Mahallesi yarım kalan yollar yüzünden sorun yaşıyordu. Yarım bırakılan bazı noktalara taş döşeme yapıyoruz, diğer kalan yerlere de soğuk asfalt yapacağız. Şabanözü halkımızı hiçbir şekilde mahcup bırakmayacağız. Hiçbir hizmet yarım kalmayacak. Bizi ne kadar yarıda bırakırlarsa bıraksınlar, biz kendi imkanlarımızla halkımıza hizmete devam edeceğiz. Kış gelmeden inşallah yollar bitecek” dedi.

Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in her ortamda söylediği sözü hatırlatan Başkan Karakaya “Başkan Gökçek’in Çankırı sevgisini ve Çankırılıların da Melih Gökçek sevgisini biliyoruz. Biz bu hizmetlerin yarım kalmasının yerel siyasetçilerin tasarrufu ile, baskısı ile olduğunu biliyoruz. Seçim bittikten sonra arayan soran olmadı. Başkan Gökçek, Çankırı sevgisiyle belki yarım bıraktığı işleri tamamlar” dedi.

Şabanözü ilçesinin sanayisi ile ön planda olduğunu hatırlatan Başkan Karakaya “Çalışan işçilerimize, iş arayan işsizlerimize her daim ilçemizin kapısı açık. Biz çalışan nüfusumuzun Şabanözü’nde yaşamasını arzuluyoruz. Bunun için de yerel dinamiklerimizle, sanayicilerimizle fikir alışverişinde bulunduk. Yakın zamanda lojman tarzında toplu konut projesi başlatmayı düşünüyoruz.” dedi.

Şabanözü ilçesinin turizmle de anılması için çalışmalar yaptıklarını, ilk olarak da Gürpınar mesire alanında çalışma yapacaklarını belirten Karakaya “Şehir merkezinde de eksik olan park ihtiyaçlarımızı karşılayacağız. Vatandaşımızın huzur içinde yaşamını sürdürmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

şabanözü belediye başkanı (1)