“Güzel bir yarış oldu”

mhp ziyaret (4)Belediye Başkanı irfan Dinç Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu.  İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır’ın kapıda karşıladığı Başkan Dinç, geçtiğimiz günlerde umre ziyareti yapması nedeniyle partililere zemzem suyu ve hurma takdim etti. “Vesile oldu Umreye gittik” diyen Başkan Dinç, “Oraları gördükten sonra şimdiye kadar niye gitmedim diye düşündüm. Orada insan bir hiç olduğunu anlıyor” dedi.

Gerçekleştirilen iade-i ziyaret nedeniyle Başkan Dinç’e teşekkür eden MHP İl Başkanı Bayındır, “Bu dostane ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Çankırı’ya yapılacak olan doğru ve hayırlı her türlü hizmeti destekleyeceklerini de aktaran Bayındır, “Bu tür çalışmalarınızda her zaman yanınızdayız.  Bizler yıkıcı ve çirkinleştirici değil, yapıcı bir siyaset sergiliyoruz. Çünkü çirkeflik Çankırılılara yakışmaz” dedi.

Çankırı’nın güncel sorunlarına da değinen Bayındır, “Başarılı çalışmalarınızdan dolayı artık sizleri mecliste görmek isteriz” dedi.

30 yıldan fazla bir süredir siyasetin içinde olduğunu ve en güzel seçimi 30 Mart 2014 tarihinde geçirdiğini dile getiren Başkan Dinç, “Gerçekten huzurlu ve seviyeli bir seçim geçirdik. Güzel bir yarış oldu.  Örnek bir seçim yaşadık. Bu manada başkanıma da teşekkür ediyorum” dedi.

“İnsanlar elbette muhalefet yapacak” diyen Dinç, “Ama muhalefet de ölçülü olacak. Yıkıcı değil, yapıcı olacak. Bu iyi niyetin devam ettirilmesini istiyoruz. Sizlerin dilek ve istekleri, önerilerini mutlaka dinleyeceğiz, her zaman emrinizdeyiz” dedi.

“Çankırı’nın marka şehir olması yolundaki arzunuzu değerli buluyoruz” diyen Bayındır, “Seçim beyannamenizin takipçisi olacağız. Beyannameniniz de Çankırı insanın ihtiyacını karşılayacak her şey var. Alparslan Türkeş Parkının yapımını da sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Muhalefet olarak üzerimize düşeni yapacağız diyen Bayındır, “Hepimiz Çankırı’da yaşıyoruz ve Çankırılıların ortak sorunu olan trafik ve otopark sorunun biran önce düzeltilmesini beklemekteyiz” dedi.