Dunlop

Günaydın, Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilciliğini ziyaret etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Başkanlığı’nın 34. kongresi için ilimizi ziyaret eden Yar.Doç. Dr. Gökhan Günaydın kongrenin bitiminde Ziraat Mühendisleri Odası Çankırı İl Temsilciliğini ziyaret  etti.  Daha önce Genel Başkanı olarak görev yaptığı dönemde,   birkaç kez Çankırı’ya ziyarete gelen  Günaydın, politikaya atıldıktan sonra ilk kez Çankırı’da Ziraat Mühendisleri Odasını ziyaret etti.

Günaydın’ı  İl Temsilcisi  Celal Kaman, İl Yardımcısı Ahmet Başataç, Ziraat Mühendisi  İhsan Bostan, Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Md. Yardımcısı Halil Tekin, Ziraat Mühendisi Mehmet Sıtkı Gamzeli , Ziraat Mühendisi Mehmet Ali Şentürk olmak üzere çok sayıda Ziraat Mühendisi oda binasında karşıladı. İl Temsilciliğini gezen Günaydın’a  İl Temsilcisi  Kaman tarafından temsilcilik faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Ziyarette memnuniyetini  belirten Günaydın başta İl Temsilcisi  Kaman’a faaliyetlerle ilgili teşekkür ederek “Aktif politik yaşamımdan önce uzun zaman hizmet ettiğim Ziraat Mühendisleri Odamıza,  Genel Başkanı olduğum dönemlerde 2005 yılında seçilen ve başarılı çalışmalarıyla her yıl iz bırakan İl Temsilcisi  Celal Kaman ve yönetimini , Ziraat Mühendisleri Odası Çankırı İl Temsilciliğindeki her arkadaşımı kutluyorum. Bu başarı önemlidir, Çankırı İl Temsilciliği bizzat şube gibi kurumsallaşmıştır. Bu başarı gelecekte de devam edecektir.  Çankırı tarımına, Çankırı’nın kalkınmasına, Ziraat Mühendisleri Odası Çankırı İl Temsilciliğimizin yol gösterecek en önemli kurum olacağından kuşkum yoktur” dedi. Daha sonra kısa bir süre sohbet eden Günaydın il temsilciliğinden uğurlandı.