GSGM Teftiş Kurulu Başkanı Murat Kocakaya Çankırı’da

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Murat Kocakaya bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret etti.

Başkan Kocakaya ilk olarak Çankırı Gençlik Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Beraberinde Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız ile Çerkeş’te kamp yapan Badminton Milli takımını ziyaret eden Murat Kocakaya çalışmalar hakkında bilgi aldı. Milli takım antrenörleri ve sporculara başarılar dileyen Kocakaya “Her zaman yanınızdayız, yeter ki sizler çalışın” dedi.

Daha sonra Çankırı İsmail Hakkı Karadayı tesislerinde Judo Milli Takımını ziyaret etti Judo Milli takımına da başarı dileklerini sunan Kocakaya Gençlik Spor İl Müdürlüğünde Antrenörle bir toplantı yaptı toplantıda Çankırı Gençlik Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız Şube Müdürleri ve Antrenörler hazır bulundu.

Kocakaya burada yaptığı konuşmada “Çankırı bizim için önemli bir il, İl Müdürümüz Gürhan Yıldız’ın bize olan taleplerinin tümünü karşılamak için elimden gelen tüm desteği veriyorum. Sizlerin de yakından takip ettiği gibi Çankırı’da tesisleşme alanında önemli mesafeler kat ettik Bu zamana kadar yapılamamış tesisleri ilimize kazandırdık. Bu tesisleşme tüm hızı ile devam edecek. Bundan sonra siz antrenörlere çok iş düşüyor. Çankırı’dan başarılı sporcular çıkartmak için çok çalışmalısınız başarının anahtarı çalışmaktır. Sizlere güveniyorum, ama çok çalışın bizlerden bir talebiniz olursa il müdürümüz Gürhan Yıldız’a bu taleplerinizi iletin, bizler sizin taleplerinizi yerine getirmek için buralardayız. Tekrar söylüyorum, çok çalışın. Sizlerden branşlarınızda çok sporcu ve başarılı sonuçlar istiyorum” dedi.