Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü şampiyon

Şampiyon takıma Valilik Kupası Vali Vahdettin Özcan tarafından verildi.

22 Eylül 2012 tarihinde başlayan “Koşabiliyorken Koş” Kurum ve Kuruluşlar arası Valilik Kupası Voleybol müsabakaları final maçı 12 Şubat 2013 tarihinde oynandı.

Saat 18.00’de Barış Gücü ile Milli Eğitim’in 3.Lük ve 4.Lük müsabakası oynandı. Müsabaka Barış Gücü 1-3 Milli Eğitim ile sonuçlandı. Böylece Barış Gücü dördüncü, Milli Eğitim ise üçüncülüğü elde etti.

Saat 19.30’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Emniyet Polisgücüspor arasında 1.Lik ve 2.Lik müsabakası oynandı. Çekişmeli geçen müsabaka sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Emniyet Polisgücüspor’u 3-1 yenerek Şampiyon oldu.

Şampiyonada birinci olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü takımımın kupasını Çankırı Valisi Vahdettin Özcan verdi. İkinci olan Emniyet Müdürlüğü takımının kupası Topçu Kurmay Albay Özkan Ulutaş, üçüncü olan Milli Eğitim Müdürlüğü kupasını İl Emniyet Müdürü Ali Murat Dağlı ve dördüncü olan Barış Gücü kupasını POMEM Müdürü Hakkı Sevim tarafından verildi.

En centilmen takım olan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü takımına ise kupaları Çevre ve Şehircilik Müdürü Bülent Yeğin verdi.