Dunlop
featured

Gençlik derneğinden çocuklara yardım

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Gençlik Derneği;  Ramazan ayı içerisinde Çankırı’nın 6 ilçesindeki ihtiyaç sahibi çocukları belirleyerek yardımda bulundu.

Çankırı Gençlik Derneği  tarafından Atkaracalar-Orta-Şabanözü-Kurşunlu-Korgun ve Ilgaz ilçelerindeki 200 ihtiyaç sahibi çocuğa,  yardımseverlerin destekleriyle aldığı bayramlıkları ulaştırdı.

Çankırı Gençlik Derneği Başkanı İsmail Sarıkaya, “Sizlerin desteği  bizlerin azmi ile birleşti ve bu ortak güç; geleceğin büyükleri olan çocuklarımıza büyük umut aşıladı” dedi.

Sarıkaya açıklamasının devamında, “Çankırı Gençlik Derneği Genel Kurulu’ndan sonraki ilk etkinliğimiz; geleceği bir yıldız parlayan çocuklarımızı sevindirmek oldu. Çankırı’daki 6 ilçemizde,  200 ihtiyaç sahibi çocuğumuza yardımseverlerin destekleriyle aldığımız bayramlıkları ulaştırdık. Kampanyamıza destek veren hayırseverlerin, çocuklarımıza gönderdiği selamları ve bayramlıkları ilettik. Çocukların bayramlık heyecanı ve yüzlerindeki gülümseme, bizlerin bütün yorgunluğunu giderdi.

Kampanyamız boyunca maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen bütün Çankırılı hemşerilerime ve yardımseverlere, bayramlıkların alımından teslimine kadar büyük çaba sarfeden Çankırı Gençlik Derneği Yönetim Kurulu’ndaki  tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

gençlik (11)