Dunlop
featured

Filede 3-2 yenildik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2014-2015 Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler Voleybol 2. Ligi B grubunda mücadele eden Çankırı Belediye Gençlikspor takımı hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde karşı karşıya geldiği Hatay Büyükşehir Belediye Spor’a 3-2 yenildi.
Geçtiğimiz hafta deplasmanda Kahramanmaraş Belediyespor’a 3-1 yenilen Belediye Gençlikspor Voleybol takımı 7. haftada kendi saha ve seyircisi önünde karşı karşıya geldiği Hatay Büyükşehir Belediyespor’a 3-2 yenildi. 2-0 yenik duruma düşen Çankırı Belediye Gençlikspor oynadığı başarılı oyun sonrasında durumu 2-2’ye getirirken son seti 11/15 kaybederek sahadan 3-2 ayrıldı. Alınan sonuç sonrasında Çankırı Belediye Gençlikspor puanını 7’ye yükseltti.
Çankırı Belediye Gençlikspor- Burak Yavuz, Engin Yılmaz, İsmail Özdemir, Kaan Susam, Veli Koçak ve Abdulkadir Özdemir ile sahaya çıkarken, Hatay Büyükşehir Belediyespor ise Rıza Aksungur, Oleksandr Dergunov, Hüseyin Çağlar, Emin Ekin, Burak Köse ve Ali Candan ile sahaya çıktı.
Hasan Fehmi Gökşen Spor salonunda gerçekleştirilen maça seyircisi ilgisi de yoğun oldu. Maça gelen seyirciler Çankırı Belediye Gençlikspor Voleybol takımını maç boyunca destekledi. Gerçekleştirilen müsabakada setler 19/25, 23/25, 25/23, 25/21 ve 11/15