Dunlop

Fatma’nın doğum günü kutlandı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eldivan Çocuk Yuvası’nda kalan Fatma’nın doğum gününü kutlamak üzere Eldivan’a giden bayan Özcan, önce Eldivan Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Burada Rehabilitasyon Merkezi sakinleri ve idarecilerle sohbet eden bayan Özcan, öğrencilerin yaptıkları ürünleri göstermeleri üzerine kendilerini tebrik etti.

 

Merkez Müdürü çocukların öğretmenleri eşliğinde yaptıkları ürünleri dönem sonunda yapacakları sergi ile satışa çıkaracaklarını belirtti. Bayan Özcan, bu ürünlerin, Eylül ayında İstanbul Feshane’de yapılacak Çankırı Tanıtım Günleri’nde de sergilenebileceğini söyledi.

 

Daha sonra Çocuk Yuvasına geçen bayan Özcan ve beraberindeki Heyet Fatma’nın doğum günü kutlama programına katıldı. Çocuk Yuvasına sık sık ziyarete ve her ay, ay içinde doğan çocukların doğum günlerine kutlamaya giden bayan Özcan, doğum günü pastasını Fatma ile birlikte kesti. Birbirinden güzel hediyeleri kabul eden Fatma, arkadaşları ile birlikte doyasıya eğlendi. Bayan Özcan, Fatma’ya ve yuvada kalan tüm çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

 

Bayan Özcan, tüm çocuklarla tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etti, derslerinde başarılar diledi. Karneleri güzel olan çocukları da ayrıca ödüllendireceklerini belirten bayan Özcan, yuvadan ayrıldı.

 

Eldivan Kaymakamı Harun Ersin Polat tarafından karşılanan Vali Vahdettin Özcan’ın eşi Leyla Özcan’ın Eldivan İlçe programına, İl Jandarma Komutanı’nın eşi Huriye Özcan, Askerlik Şube Başkanı’nın eşi Birsen Melül, Emniyet Müdürü’nün eşi Hatice Zoroğlu, POMEM Müdürü’nün eşi Gülşen Korkmaz ve Dudu Sevindim katıldı.