Dunlop

EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İZMİR İLE SİZE SADECE TAŞINMAK KALIYOR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İZMİR İLE SİZE SADECE TAŞINMAK KALIYOR
Yeni bir ev aldınız ve eviniz daha inşaattan yeni çıktı. Bu nedenle de inşaat tozu, beton ve boya artıklarıyla dolu ya da evinizde boşken tadilat yaptırdınız ve eviniz çok kirlendi ve tozlandı. Ev temizlik şirketleri İzmir ile inşaat veya tadilat sonrası oluşan tüm artıkları temizlemek daha kolay olacak. Sizin yerinize şirket personeli kısa sürede cam, kapı, banyo, zemin ve duvar temizliğini yapacak, siz sadece eşyalarınızı yerleştireceksiniz.
Boş daire temizliği sırasında Ev temizlik şirketleri İzmir kuru köpük ve ıslak vakum ile titiz ve kaliteli bir temizlik sağlarken camların silinmesi aşamasında çıkmayan boyalar için buhar makinesi kullanılmaktadır.
İnşaat sırasında zemin ve kapılarda oluşan boya ve sıva artıkları klasik şekilde temizlenmek istendiğinde kazımak zorunda kalınacak, dolayısıyla boya aşınacaktır. Ancak Ev temizlik şirketleri İzmir ekipleri, çıkmayan boya ve sıva artıkları gibi inatçı lekeleri, buharlı makine ile kısa sürede temizlemekte hiçbir şekilde boya aşınması oluşmamaktadır. Ayrıca zeminde oluşan kireçlenmelerde kireç sökücü ürünlerle en iyi şekilde çıkarılacağından temizlik sonrası yeniden beyazlaşma olmayacaktır.