Erzincanlı Çankırı’da

Erzincanlı Çankırı\'daÇankırı Belediyesi, düzenlediği Mevlid Kandili Özel Programı’nda Dursun Ali Erzincanlı ve Çankırılıları şiir dinletisinde buluşturdu. 


Hanım Lokalleri ev sahipliğinde, Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.  Programa; Vali Vahdettin Özcan ve eşi Leyla Özcan, Belediye Başkanı İrfan Dinç, İl Müftüsü Arslan Türk, Emniyet Müdürü Ali Murat Dağlı ve eşi Nurten Dağlı, DSİ Müdürü Ahmet Ersin Gökçe, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti yöneticileri katıldı.

Cemalettin Ferruh Kur’an Kursu Müdürü Osman Uslu tarafından okunan Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile açılan program, Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi üyelerinden Recep Cihan Yeniköse’nin okuduğu Naat-ı Şerif ile devam etti.Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Dursun Ali Erzincanlı, Hz. Muhammed’in (SAV) hayatından kesitler sunarak, seslendirdiği kaside, naat ve şiirlerle katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı. Katılımın yüksek olduğu etkinlikte vatandaşlar Erzincanlı’ya büyük ilgi gösterdi.

Program sonunda Belediye Başkanı İrfan Dinç, Dursun Ali Erzincanlı’ya çiçek, plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.