Dunlop

Emekliye ayrılan İl Özel İdaresi Personeline plaket

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nde uzun yıllar hizmet etmiş 30 personele, Vali Vahdettin Özcan ve törene katılan konuklar tarafından plaketleri takdim edildi.

Çankırı İl Özel İdaresi ve Türkiye Yol – İş Sendikasının ortaklaşa hazırladığı, İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri bahçesinde düzenlenen iftar programı sonrasında emekliye ayrılan 30 personele plaketleri takdim edildi.

Düzenlenen programda Vali Özcan, yaptığı konuşmada İl Özel İdaresinin çok iyi bir teşkilata sahip olduğunu ve böyle bir teşkilatla çalıştığı için de çok mutlu olduğunu dile getirdi.  Geçtiğimiz günlerde İl Özel İdaresi ile Yetkili Memur Sendikası arasında imzalan Sosyal Denge Sözleşmesine de değinen Özcan, memur ve işçimizin şartlarını bütçe imkanları çerçevesinde en iyi hale getirmek için elinden geleceğini yapacağını bir kez daha tekrarladı.

2011 – 2012 yılı içerin de emekli olan işçi personelin de hazır bulunduğu İl Özel İdaresi Teşkilatına çalışmalarından dolayı teşekkür eden Vali Özcan, emekli olan personele de emekliliklerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, sağlık ve esenlikler diledi.

Daha sonra emekli olan personele plaketleri ve tayini Çanakkale iline çıkan Mühendis Özgür Başar’a hediyesi takdim edilerek iftar programı sona erdi.