Emeği geçenlere plaket

Çankırı Tanıtım Günleri’nde emeği geçenlere ve sponsorlara plaket takdim edildi.

Ankara Binicilik İhtisas Kulübünde verilen akşam yemeği sonrası Çankırı Başkentte Çankırı Tanıtım Günleri etkinliğinde görev alan kişi, kurum ve kuruluşlara ve sponsorlara Çankırı Dernekler Federasyonu ve Çankırılılar Vakfı tarafından plaket takdim edildi.

Törene Vali Vahdettin Özcan, Danıştay Başsavcısı Mevlüt Çetinkaya, Organizasyon Komitesi Başkanı Milletvekili  Hüseyin Filiz ve İdris Şahin, Tarım Eski Bakanı İlker Tuncay, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Halk Bankası Genel Müdürü Hasan Cebeci, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Ankara Çankırılılar Dernekler  Federasyonu Başkanı Adem Can, Çankırılılar  Vakıf Başkanı Recep Şahin, İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Vahap Yartaş, İşadamları ve sponsor firmalar  katıldı.

Plaket töreninde konuşan Çankırılılar Vakıf Başkanı Recep Şahin ”Hepiniz hoş geldiniz, bu akşam tanıtım günlerine destek veren Başta Sayın Valimiz Vahettin Özcan’a Milletvekillerimize, İl ve İlçe Belediye Başkanlarına, Kaymakamlara ve sponsor firmalarımıza  teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra plaket törenine geçildi. Kaymakamlar ve İlçe Belediye Başkanlarına plaketlerini Tarım ve Köy işleri Eski Bakanı İlker Tuncay, tanıtım günlerine emeği geçen iş adamlarına ve sponsor olan firmalara plaketlerini Vali Vahdettin Özcan ve Belediye Başkanı İrfan Dinç, Danıştay Başsavcısı Mevlüt Çetinkaya, Vali Vahdettin Özcan ve Belediye Başkanı İrfan Dinç’e, Hüseyin Filiz ve İdris Şahin,  Adem Can ve Recep Şahin’e, Recep Şahin ve Adem Can da Milletvekillerimiz İdris Şahin ve Hüseyin Filiz’ plaket takdim ettiler.

Program sonunda bu güzel etkinliği gerçekleştiren Çankırı Dernekler Federasyonu ve Çankırılılar Vakfı’na teşekkür edilerek program sona erdi.