Eğlenceli Komik Oyunlar

Eğlenceli Komik Oyunlar

Karakterler ve kurguları ile oluşturulmuş olan çeşitli oyunlar ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bunlardan bazıları ön plana çıkıyor. Özellikle çizimleri ile komik olan çizgi karakterler komik oyun kategorisinde en çok tıklananlar arasında yer alıyor. İlginç ve komik olan bu tiplere istediğiniz muameleyi de yapabiliyorsunuz. Farklı tepkiler veren karakterler sizi eğlendiriyor.

Popüler isimler de komik oyunlar arasında yer alanlar arasında. Bunlardan bazılarında futbolcular çıkıyor karşımıza. Popüler futbolcuların, özellikle tutmadığınız takımın futbolcularını şekilden şekle sokabiliyorsunuz. Üstelik normal halleri ile değil futbolcuların karikatürize edilmiş halleri ile göreceksiniz. Bu halleri bile sizi güldürmeye yetecek.

Dünya gündeminden şarkıcılar ve siyasetçileri de oyunlarda görebilirsiniz. PSY ve Esat’ın yer aldığı oyunlar da son zamanlarda bolca tıklanan oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle onlara sanal da olsa şiddet uygulamaktan hoşlanan çok sayıda insan olduğunu görebiliyoruz. Bunların dışında bir markanın uygulamalarından tanımış olduğumuz kediler de Komik Oyun kategorisinde çıkıyor karşımıza.

Bu kedilerin yer aldığı farklı formatlı oyunlar da çok fazla oynanıyor. Konuşan kedi Tom özellikle çocuklar tarafından çok seviliyor. Sizin yaptığınız şeylere verdiği tepkiler ve özellikle söylediklerinizi tekrarlaması ile eğlenceli, komik oyunlar arasında yer alıyor. Tom her oyunda tek başına değil. Bazı oyunlarda bir kedi kız da ona eşlik ediyor. Aynı oyunun farklı hayvanlar ile kurgulanmış olanı da var.