Dunlop
featured

Eğitim Bir-Sen Üniversite Temsilciliğinden Gönüllere Dokunan Etkinlik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim Bir-Sen Üniversite Temsilciliği Uluyazı kampüsünde düzenlediği etkinlikle miniklerin kalplerine sevgi eli, yaşlıların gönüllerine huzur damlaları akıttı.

Uluyazı kampüsünde düzenlenen ve ÇAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş, EBS Üniversite Temsilcisi Fatih Özvar, EBS 1 No’lu Şube Yöneticileri, Kadın Kolları üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Sevgiden Huzura Giden Yol: Uluyazı mottosuyla hazırlanan etkinlikte, Çankırı Huzurevinden gelen büyüklerimiz ve Sevgi Evlerinden gelen minik yürekler kaynaşarak samimi bir ortam oluşturdular.

Etkinlikte müzik eşliğinde oyunlar oynandı, danslar edildi, pasta kesildi şiirler okunup şarkılar söylendi

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş, yaşlılarla birebir ilgilendi, onları dinledi ve sohbet ederken çocukların oyunlarına eşlik etti.

Eğitim Bir-Sen Üniversite Temsilcisi Fatih Özvar etkinliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “ STK’ların üyelerinin hak ve özgürlüklerini koruma ve gözetme dışında bulunduğu toplumun değerlerine sahip çıkma ve sosyal sorumluluk projelerinde yer alam gibi görevleri de vardır. Temsilcilik olarak bizde bugün bu etkinlikte sorumluluk bilinciyle hareket ederek geleceğimizin teminatı çocuklarımız ile geçmişimizin tanıkları olan ve kendilerinden çok şeyler öğreneceğimiz başımızın tacı büyüklerimizle bu güzel organizasyonumuzu gerçekleştirdik.. Misafirlerimize, katılımcılarımıza ve emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.