Eğitim Bir-Sen Kadın Kolları Akbıyık’ı ziyaret etti

Eğitim Bir-Sen Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri Milli Eğitim Müdürü Cemal Akbıyık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Eğitim Bir-Sen Kadın Kolları Başkanı Bedriye Karakoç, Yönetim Kurulu Üyeleri Serpil Çelenkoğlu, Şule Demiray, Nuray Kurt, Tansel Yılmaz ve Hatice Aydoğan katıldı.

Ziyarette Eğitim-Bir-Sen Kadın Kolları, eğitim camiasında çalışan bayanların sorunları ve çözüm önerileri hakkında Milli Eğitim Müdürü Akbıyık ile istişarelerde bulunarak yapmak istedikleri sosyal projeler hakkında da kendisine bilgi verdiler.

Milli Eğitim Müdürü  Cemal Akbıyık ise yaptığı konuşmada kadınların her alanda olduğu gibi eğitim camiasında da çok başarılı ve özverili bir şekilde eğitimin her kademesinde görev yaptıklarını belirterek, yaptıkları işlerde kadın dikkati ve titizliği ile daha başarılı olduklarını söyledi.

Kadınların sendikacılık tada çok başarılı olduğunu söyleyen Akbıyık, “Sizler yaptığınız sosyal çalışmalarla sendikacılığın sadece ücret sendikacılığından ibaret olmadığını ortaya koyuyorsunuz” dedi.

Ziyaret Eğitim Bir-Sen Kadın Kolları Başkanı Bedriye Karakoç’un İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Akbıyık’a tuz lambası hediye etmesi ile son buldu.