Dunlop
featured

Eğitim-Bir-Sen çalışan gazetecileri unutmadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim-Bir-Sen Çankırı İl tem¬silciliğinin geleneksel hale getirdiği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü buluşması bu senede gerçekleşti¬rildi. Eyüpoğlu restoran’da yapılan programa Eğitim-Bir-Sen Çankırı İl temsilcisi Kasım Kara¬tekin sendika basın sorumlusu Serkan Aktaş, yerel basın çalışanları ve internet yayın temsilcileri katıldı.
Karşılıklı sohbet havası için¬de geçen programda, Eğitim-Bir-Sen Çankırı İl Temsilcisi Kasım Karatekin, “Yılda 1 kez değil her gün anmamız gerekir gazeteciler gününü. Bizler bu buluşma progra¬mını artık geleneksel hale getirdik ve bu senede bir aradayız. Sizlerin sorunlarını çok iyi biliyoruz” dedi.
Gerçekleştirilen organizasyon nedeniyle teşekkür eden Çalışan Ga¬zeteciler Derneği Başkanı Özgür Alantor, “Çankırı’da biz basın çalışanları ile ilk defa bir araya gelme programını sizler başlattınız. Bunun için arkadaşlar adana teşekkür ediyorum” dedi.
“Sadece kendimiz için değil tüm insanlarımızın hakları için çalı¬şıyoruz” diyen Sendika basın sorumlusu Serkan Aktaş, “Yaptığımız bu çalışmaları kanun ve hukuk kuralları çerçevesinde yapıyoruz. Sizlerin sorunlarınızı biliyoruz. Ge¬ceniz ve gündüzünüz yok, mesai mefhumunuz yok” dedi