Dokunmatik laptoplar ucuzluyor!

Dokunmatik laptoplar ucuzluyor!

Yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen pek çok laptop markası, dokunmatik ekran özelliklerine sahip olan laptoplarında indirime gidiyor!

Ellerinde kalan stokları satmak ve yeni üretimler elde etmek adına da yoğun bir çaba sarf eden laptop markası temsilcileri, yeni satışlar yapmak adına da ellerinde ki stokları indirimli laptop adı altında satışa sunarak müşterilerine kullanma şansı tanıyor.

Özellikle dokunmatik ekran laptoplara da var olan rağbet çok yüksek! Laptoplar arasında ki fiyat oranlarının düşmesi, bizlere de indirimli notebook sahibi olma şansı tanıyor. Sony markası, bilindiği gibi dokunmatik laptop konusunda bir dünya devi! Bu nedenle de ilk olarak piyasaya sürdükleri dokunmatik laptoplardan yüksek para maliyetleri elde ettiler. Fakat bu durumu diğer laptop firmaları da kullandıktan sonra, bu alanda ki rekabette büyüdü ve fiyatların var olan seviyelerden %30-%40’lık bir geriliğe düşmesine sebep oldu.

Dokunmatik laptopları şuan ise üretmeyen herhangi bir laptop markası yok. fakat yine de bu markaya öncülük eden Sony, fiyat çıtasını diğer markalara göre bir üst seviye de tutuyor. Her ne kadar pahalı da olsa, önceliği her zaman Sony’den yana kullanan müşteriler, kaliteli laptop almak adına da devamlı Sony’nin yaptığı laptop kampanyalarını takip ediyorlar.

Bizler de, sizlerin satın almak istediği dokunmatik laptoplar arasında ki fiyat aralığını sunmak istedik.

Asus markası, dokunmatik laptopların akımını 2013 yılı ile beraber başlatmış, fiyat aralığı olarak da 1700-3000 TL arası rakam belirlemiş durumdaydı. İçersinde ki özelliklere göre satış fiyatlarının değişkenlik gösterdiği Asus, bu rakamlar ile akıllara da bazı soru işaretleri takıyor. Özellikle laptop arasında ki ucuz fiyata sundukları ve her daim kampanya sloganlarının da en ucuz asus laptop olduğunu bildiğimiz marka, bizlere bu yıl 300 TL daha indirim sunarak 1400 ila 2500 TL arasında da laptopları da satışa sunarak önceliğini bir adım daha öne çıkartıyor. Tabii ki Hp, Lenovo, Sony, Samsung ve Dell gibi firmalar da ondan geri kalmıyorlar ve rekabeti arttırmak adına kendi aralarında ki bütçe hesaplamalarını yaparak uygun fiyata dokunmatik laptoplar satışa sürmek için de her zaman çalışmalarını gösteriyorlar.

Yazarlarımız Hakkında