DOĞAL MERMER GERÇEK ÜRÜN

DOĞAL MERMER GERÇEK ÜRÜN

2005 yılında bu yana İstanbul’da küçük bir ticaret işyeri olarak faaliyete geçen bu firma daha sonrasında 2007 yılında daha geniş bir alana geçerek atölye ve depo hizmeti olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin dört bir yanına birçok otel, iş merkezi, üniversite binası, tatil köyü ve daha birçok yapıyı uzman kadrosuyla tamamlamayı başarmıştır.
Ürünlerinde birçok çeşitliliği hedeflemiş olan Mercan İnşaat, Granit mermer de sulu kesim granit bordür, yağmur oluğu ve plaka taş, doğal kırma granit Küp taş ve bordür bulunmaktadır. Bunların yanında bazalt, andezit, kayrak taşı, doğal taş ve patlatma taşları da mevcuttur. Fiyatlarda her zaman ekonomik bir anlayış içinde olan firma kaliteli işçiliğiyle de işinde uzmandır.
Özellikle Kayrak taşı fiyatları oldukça ekonomik olan bu taşlar çok da kullanışlı olmasıyla beraber güzel bir görünmede sahiptir. Deposunda bulunan bu zengin taş çeşitlerinin yanında müşterinin isteği doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından olmak üzere, en kısa zamanda ulaştırılarak hizmetinize sunulmaktadır. Mercan İnşaatta iç ve dış pazarlama da sunduğu ürünlerde ve sunduğu hizmetiyle, müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmaktadır.
Kaliteden ödün vermeyen firmamızın ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanıp, evlerinizin, işyerlerinizin ya da kullanmak istediğiniz bölgeleri daha da özel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Müşterilerimizin görüş ve talepleri bizim için çok önemli olup bizimle irtibata geçip bu dileklerinizi iletebilir, siparişlerinizi söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda mercandogaltas.com’ a da girip sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.