Dunlop
featured

Dinç, Mahalle Muhtarlarının Talep ve Önerilerini Dinledi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, düzenlenen toplantıda mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Belediye Başkanı İrfan Dinç, Mahallelerin sorunları ile muhtarların taleplerini değerlendirmek ve istişarede bulunmak üzere mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Düzenlenen toplantıda mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinleyen Başkan Dinç, sorunların çözümlerine ilişkin gerekli birim sorumlularına talimat verdi. Mahallelerde ikamet eden vatandaşların ve mahalle muhtarlarının taleplerini her zaman dikkate aldıklarını belirten Dinç, “Mahallerimizin sorunlarını görüşmek, şikayetlerini dinlemek ve mevcut problemlerin ortadan kaldırılması adına zaman zaman bir araya geliyoruz. Görev süremiz boyunca mahallerimizin en çok şikayetçi olduğu temizlik ve çöp alma sorununu ortadan kaldırdık. Mahallelerimizin temizliği ve sosyal alanların oluşturulması için çalıştık. Bugün parkı olmayan mahalle, çöpü alınmayan sokak kalmadı” ifadelerini kullandı.
Mahalle muhtarları ile her zaman istişare içerisinde olduklarını söyleyen Dinç, “Mahalle muhtarlarımız ile birlikte hareket ederek oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için daima hazırız. Muhtarlarımız mahalle vatandaşları ile sorunları görüşüp bizlere ilettikleri takdirde elimizden gelen her türlü desteği ortaya koyacağız. Vatandaşlarımız, muhtarlarımız ve belediye yönetimi olarak şehrimizi ve şehrimizi oluşturan mahallelerimizi güzelleştirmek adına gereken çalışmaları yapmaya gayretle devam edeceğiz” şeklinde konuştu.