Deveci, “Arkadaşlarımızın sıkıntılarını çözmeye devam ediyoruz”

3 Aralık Dünya Özürlüler Günü nedeniyle Çankırı Özürlüler Yardımlaşma Ve Dayanışma DerneğiBaşkanlığı (ÇÖZ-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Selami Deveci yazılı bir açıklama yaptı. Deveci açıklamasında şunları söyledi, “Bilindiği üzere 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü bütün dünyada kutlandığı gibi, ülkemizde de özürlülere hizmet veren konfederasyon, federasyon ve dernekler tarafından, çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.

Bizler de kuruluşumuzdan bu zamana kadar, ilimiz merkezi, ilçe merkezleri ve köylerinde ikamet eden, 5 bin 273 özürlü kader arkadaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını çözmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde kader arkadaşlarımıza daha güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz.

Bu vesile ile bütün dünyada ve ülkemizde, ayrıca ilimiz genelinde ikamet eden kader arkadaşlarımızın özürlüler gününü kutluyorum. Bundan sonraki yaşam hayatlarında aileleri ile birlikte sağlıklı, sıhhatli günler geçirmelerini temenni ediyorum. Çalışma ve iş hayatlarında başarılar diliyorum”