Dunlop

“Derhal Abdullah Öcalan asılmalı”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şehit Ve Gazi Aileleri Dernegi Başkanı Yüksel Teke, “Biz Terörle Mücadeleyi 1984 den 2011’e kadar yanlış politikalarla yönettik. Eğer PKK terör örgütünü bitirmek istiyorsak, bu örgütün başını muhakkak koparmamız lazım.  Nasıl mı?” dedi

Teke, yaptığı açıklamanın devamında şunları söyledi: A.  Hükümetin Politikasın da Terörle mücadele ilk sırada olmalı. Güvenlik Güçlerine her türlü yetki verilmeli. Terör örgütüne yandaşlık yapan BDP’ yi her yerde ulu orta konuşturmamalı.

B.TBMM ‘nin Alacağı karar ve yapacağı düzenleme ile:

Derhal Abdullah Öcalan asılmalı.

Murat Karayılan acilen yakalanmalı. ( TSK- MİT-ÖZEL KUVVETLER BU KONUYA YOĞUNLAŞMALI)

Rıza Altun

Duran Kalkan

Mustafa Karasu, bunlar derhal yakalanıp, Türk Adaletince yargılanıp, ister Taksimde,ister Kızılay da,istenirse Konakta sallandırılmalı dır.

Bunu yaparsak hem Terör örgütü biter, hem de bu Millet sizi baş tacı eder. Unutmayalım ki başsız kalan örgüt kısa zamanda dağılıp çökecektir.

Başkada size akıl verecek halimiz kalmadı. Gitti son 2 gün içinde 35 e yakın Vatan Evladı, Asker, Polis.  Başımız sağ olsun demekten başka elimizde bir çare kalmadı. Vatan soğulsun da demiyoruz artık. Vatan sağ olacaksa, giden canlar yaşamalıydı.  Sağ olacak Vatanda onların da yaşama hakları vardı.

Tüm Şehitlerimize Cenabı Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar diler, Kahraman gazilerimize de acil şifalar diliyoruz. YÜCE TÜRK MİLLETİNİN Başı sağ olsun.”