Dunlop

Depremzedelerin ihtiyacı olan giysiler dağıtıldı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Vahdettin Özcan’ın eşi Leyla Özcan  önderliğinde toplanılan kıyafetler depremzedelere dağıtıldı.

Geçtiğimiz hafta 16 Aralık Cuma günü Leyla Özcan ve beraberindeki heyetin ziyaret ettiği depremzedeler, kıyafete ihtiyaçları olduğunu belirtmişlerdi. Bu nedenle Leyla Özcan önderliğinde toplanan yardımlar depremzede ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Toki Sosyal Konutlarında dağıtıldı.

Toparlanan kıyafetler Polisevinde emniyet mensupları eşleri ve bayan polis memurları tarafından bayan, erkek ve çocuk kıyafetleri olarak ayrılıp, kolilendi ve 23 Aralık Cuma günü Toki Sosyal Konutlarına götürüldü. Aileler grup sorumluları önderliğinde davet edilerek ihtiyaçlarına göre dağıtımı yapıldı. Toki Sosyal Konutlarında ikamet eden Çankırılı ailelerde kıyafetlerden ihtiyaçları nispetinde yararlandılar.

Ziyarette,  bir aile hasta olması nedeniyle elektrik süpürgesi talebi olmuştu, bu talep Dudu Sevindim tarafından karşılanarak, elektrik süpürgesi aileye teslim edildi. Mont, pantolon, kazak, manto, elbise, ayakkabı,  battaniye, nevresim takımı, pike takımı, bebek ve çocuk kıyafetleri, bebek çantaları, yürüteç, ayakkabı gibi çeşitli giysilerin bulunduğu bir kamyonet kıyafette ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Dağıtım sonunda grup sorumlusu Tarık İşler’in eşi Nazlı İşler, toplanılmasında ve dağıtımda emeği geçen hanımları evine davet ederek çay ikramında bulundu.