Dunlop

Dedicated Sunucu Özellikleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dedicated Sunucu Özellikleri

Günümüzde başarılı bir internet sitesi çalıştırmak ve yönetmek için güvenilir sistemler ile çalışılması gereklidir. Web sitesinin tasarlanıp hazırlanması sitenin kullanılabilir hale gelmesi için yeterli olmamaktadır. Her web sitesinin kullanıcılara ulaştırılması için gerekli hosting işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Hosting ya da reseller hosting olarak barındırılan web siteleri için sunucular kullanılır. Bir sunucunun tamamen tek bir kullanıcıya hosting için kiralanması işlemine Dedicated sunucu ismi verilmektedir. Firmamız 2007 yılından bu güne kadar birçok firma ve bireysel kullanıcıya dedicated sunucu hizmetlerini sunmaktadır.

Çok sayıda işlemler yapılan web sitelerinin performanslarını arttırmak ve sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca çalıştırılmasını sağlamak için müşterilerimiz Dedicated sunucu paketlerini tercih etmektedirler. Firmamız bünyesinde farklı özelliklerde dedicated sunucu paketleri bulunmaktadır. Hollanda ve Türkiye Lokasyonlu sunucu paketlerinden istediğiniz paket ile web konusundaki işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sunucu paketlerinin her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Kullanılma amaçlarına göre firmamız en uygun paketi belirleyerek siz müşterilerimize sunmaktadırlar. Genel olarak Dedicated sunucu kullanmanın farklı avantajları bulunmaktadır. İnternet sitenizin performansını arttırarak daha hızlı çalışmasın sağlar, ayrıca sunucuların lokasyon şeklide önemlidir. İnternet sitesinin Türkiye Lokasyonlu bir sunucuda barındırılması google ile yapılan Türkçe kelime aramalarda sitenizin üst sayfalarda çıkmasını kolaylaştırmaktadır. Böyle bir sunucu ile çalışılmak istendiğinde iyice araştırılma yapılması ve buna göre karar verilmesi gerekmektedir. Ayrıntılı olarak yapılan araştırmalar sonucu karar verilen sunucu alınmalı ve tüm işlemler rahatlıkla yapılmalıdır.

Firmamız Dedicated sunucu hizmetlerinin yanı sıra internet ve web sayfası ile ilgili diğer konular hakkında da çalışmalar yaparak sizlerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadırlar. Linux işletim sistemli hosting, ve reseller hosting, domain tescili, VPS-VDS sunucuları, SSL ve İP hizmetleri, sunucu bakım ve güvenlik durumları için danışmanlık hizmetleri, web tasarım hizmetleri ve sunucu optimizasyon hizmetlerini gibi geniş kapsamlı konularda profesyonel olarak çözümler üreten hizmetler sunulmaktadır. Bugüne kadarki çalışmalarımızda birçok müşterimize çözümler üreterek bu sektördeki yerimizi korumaktayız. Her geçen gün artan müşteri sayımız ile birlikte kendimizi sürekli olarak geliştirmekte ve yeni hizmetler sunmaya devam etmek için çalışmaktayız.