Dunlop
featured

Çivitçioğlu, çalışmalarını sürdürüyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitçioğlu, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında yaptığı köy ve ilçe ziyaretlerinin ardından kent merkezinde çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı irfan Dinç’le birlikte pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden Çivitçioğlu, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.
Recep Tayyip Erdoğan’a köşk yolunda Çankırı’dan rekor bir oy çıkacağını dile getiren Çivitçioğlu, “Çalışmalarımızı teşkilatımla birlikte tüm hızıyla sürdürüyoruz. Biz il teşkilatı olarak seçime hazırız. Bu bağlamda teşkilatlarımız sahada çalışıyor. 10 Ağustos’ta yapılacak seçimde Sandık Müşahitleri, okul sorumluları ve kat sorumlularımızı belirledik. Bu arkadaşlara eğitimler veriliyor. Seçim havası yok, çünkü vatandaşlarımız seçimin sonucunun belli olduğunu düşünüyorlar. Ciddi bir rakip olmadığı için rekabet yok. Rekabet olmadığı için de seçim havasına girilemiyor. Seçim süreci çok kısa olduğu için son bu son günlerde rehavete kapılmadan, yan gelip yatmadan seçimin sandıkta kazanılacağının bilinci ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz .Gittiğimiz her yerde büyük bir ilgi ile karşılaşıyoruz ve Cumhurbaşkanı Adayımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz” dedi.
Çivitçioğlu, Çankırı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a %80 oranında destek vereceğini kaydetti.
Ak Parti’nin tüm Türkiye’nin sesi olduğunu ifade eden Çivitçioğlu, “Hizmet demek, Ak Parti demektir. Milletimiz bunun farkında. Güçlü Türkiye’nin gücünü daha da artırması için Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Tayyip Erdoğan’ın arkasında kaya gibi duracağız” ifadelerini kullandı.
Çivitçioğlu, seçim çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.