Casus cep 2

Casus cep 2
Teknolojinin sürekli kendini geliştirmesi ve bünyesinde bulunan özelliklere daha fazla özellikler eklenerek daha farklı amaçlara hizmet etmektedir. Teknolojinin nimetlerine alışan bir birey bu durumdan sonra artık teknolojiden ayrı kalamaz. Akıllı cep telefonları bunun bir net örneğidir. Bütün insanlarda akıllı cep telefonu hastalığı oluşmuş durumdadır. Çünkü akıllı cep telefonlarında yok yoktur. Her alanda kendinize uygun işlerde kullanabilirsiniz. Özellikle müzik dinleme, video izleme, hızlı mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma ve özel dinleme imkânı sunan programlar da yükleyip istediğiniz kişiyi dinleme olanağı da tanır. Ancak öyle önüne gelen kişiyi dinleme imkânınız yoktur. Çünkü dinleme yapabilmeniz için özel bir nedeniniz olmalı ve bu özel neden yasal işlemler doğrultusunda olmalıdır. Aksi halde casus dinleme işlemi suç olur ve cezası çok fazla olabilir.
Casus telefon dinleme işlemini gerçekleştirme alanı, genelde şüphe içinde olduğunuz arkadaşınız, eşiniz, çocuğunuz ya da işyerinizde çalışan personelin, iş konusunda gerekli önemi vermemelerinden dolayı işten zarar etme durumuna engel olma gibi birçok faktör dinleme nedenidir. Bu dinlemeleri yapabilmeniz için hem sizin hem de dinlemek istediğiniz kişinin bir akıllı cep telefonuna ihtiyaç vardır. Çünkü akıllı cep telefonlarına uygun çalışma sistemli casus dinleme programları bulunmaktadır. Bu programlar sadece akıllı cep telefonu sayesinde kurulup iş görebilmektedir.
Şüphelendiğiniz kişinin akıllı cep telefonuna casus telefon dinleme programı yüklenerek dinleme ve izleme imkânına sahip olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak kimi dinleyeceğinizi belirlemeniz gerekir. Ardından bu kişinin akıllı cep telefonunu ele geçirip bu casus dinleme programını yüklememiz gerekir. Bunu da ancak, dinlemek istediğimiz kişinin cep telefonunu 1 saatliğine alıp kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Bu kişinin telefonunu ele geçirdikten sonra bu dinleme programı yüklenir ve siz dinlemeye başlarsınız.