Çankırıspor evinde berabere kaldı

Spor Toto 2. Lig Kırmızı grupta yer alan Çankırıspor hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde karşı karşıya geldiği Denizli Belediyespor ile 1-1 berabere kalarak puanını 7’ye çıkardı.

Ligin 12. haftasında Denizli Belediyespor ile karşılaşan Çankırıspor 90 dakika boyunca üstün bir futbol oynamasına rağmen istediği sonuca ulaşamadı. Vali Vahdettin Özcan, milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz’in de izlediği maçta Çankırıspor maçın ilk dakikalarından itibaren rakip takım kalesi önünde baskı kurmaya çalıştı ve ilk 5 dakikada mutlak iki golü kaçırdı. Rakip kale önünde gol arayan Çankırıspor 25. dakikada defansın hatası sonucunda kalesinde golü buldu.

Çankırıspor 1-0 yenik düşmesine rağmen rakip takıma baskı kurmaya devam etti ve istediği golü 45. dakikada Zihni’nin mükemmel golü ile buldu. Atılan gollerle ilk yarı 1-1 bitti.

İlk yarıda olduğu gibi ikinci yarıya da hızlı başlayan Çankırıspor rakip kale önünde baskısını maç bitimine kadar devam ettirdi ve fakat istediği golü bulamadı. Maç ilk yarıda atılan gollerle 1-1 berabere tamamlandı.

Stat: Atatürk Stadı

Hakemler: Abdulkadir **, Muzaffer **, İlyas **

Çankırıspor: Gökhan **, Abdullah **, Önder **, Eşref *** (Dk. 82 Önder Yılmaz *), Ali ** (Dk. 74 Can (**), İlker *, Yahya **, Ercin **, Zihni *** (Dk. 82 Onur *), Cevat *, Ozan ***

Denizli Belediyespor: Ahmet ***, Şevket *, Hasan **, Zeynel **, Selçuk *** (Dk. 88 Salim ?), Uğur **, Yasin **, İbrahim ** (Dk.53 Oğuzhan **), Ömer ***, Ali Can ***, Adem *

Sarı kartlar: Dk. 12 Ozan, Dk. 33 İlker ve Dk. 40 Abdullah (Çankırıspor) Dk. 42 Yasin, Dk. 43 Hasan ve Dk. 81 Ömer (Denizli Belediyespor)

Goller: Dk. 45 Zihni (Çankırıspor), Dk. 25 İbrahim (Denizlispor)