Dunlop
featured

“Çankırı’mıza ve Şabanözü’müze hayırlı uğurlu olsun”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çubuk-Şabanözü-Orta yolunda incelemelerde bulundu. Salim Çivitcioğlu yaptığı açıklamada; Yolları bölmeye, gönülleri birleştirmeye devam ettiklerini, bu kapsamda Şabanözü-Ankara yolunun 1. etabının çalışmalarının başladığını, bu çalışmalar kapsamında 1. Etap Karamusa köyü Ankara sınırı ile Şabanözü girişine kadar olan 18 km duble yol yapımı tamamlanacağını belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 Karayolunun 2 şeritten oluştuğunu, yolun genişliğinin toplamda 22 metre olduğunu, yol yapımının Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı / Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmakta olduğunu ifade etti.

            AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ise Şabanözü-Ankara yolunda yaptığı incelemede sonucu yaptığı açıklamada; Şabanözü Ankara yolumuzun 1. Etabı duble olarak Karamusa köyü Ankara sınırı ile   Şabanözü girişine kadar olan 18 km’ lik yol yapım inşaatının başladığını ifade etti.

            Çelik, “Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu’na, Milletvekillerimize ve Teşkilatımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

           Çankırı’mıza ve Şabanözü’müze hayırlı uğurlu olsun”