Çankırı talihlisi belli oldu

Yunus Marketler Zinciri 2012 otomobil çekilişi dün noter huzurunda gerçekleştirildi. Yunus Marketler Zinciri tarafından gerçekleştirilen 2012 otomobil kampanyası dün saat 12:00’de Ynus AVM önünde gerçekleştirildi. Çankırı, Adapazarı, Düzce, Kırşehir ve Çorum illeri için 2012 otomobil çekilişi büyük heyecan yarattı.

Otomobil kampanyası çekilişine Yunus Marketler Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Adnan Özçelik, Koordinatör Zeki Doğan, Pazarlama Müdürü Halit Kalkan ve Satınalma Müdürü Cemil İnci katıldı.

Çankırı 1. Noter Başkatibi Osman Sabankaya nezaretinde gerçekleştirilen çekiliş öncesi bir konuşma yapan Yunus Marketler Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Adnan Özçelik, kampanyanın herkese hayırlı olmasını diledi. Pazarlama Müdürü Halit Kalkan ise üzüntü ve sevinçlerin bir arada yaşandığını aktararak, “Üzüntümüz var. Ama üzüntüler paylaşıldıkça azalır. Bugün Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği ünlü bir ozanı Neşet Ertaş’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bugün başını toprağa koymuş olan şehitlerimiz için üzüntülüyüz. Cenabı Allahtan şehitlerimize rahmet diliyorum” dedi

5 ilden yaklaşık 60 bine yakın kişinin heyecanla beklediği 2012 otomobil çekilişi ilk önce Çorum ile başladı. Gerçekleştirilen çekiliş sonrasında Çorum ilinin talihlisi Seçil Arslan oldu. Sırası ile gerçekleşen çekiliş sonrasında Düzce ilinin talihlisi Mehmet Kıymazoğlu, Sakarya ilinin talihlisi Semanur Babakaya, Kırşehir ilinin talihlisi Yunus Emre ve son olarak Çankırı ilinin talihlisi İsmail Acar oldu.

Pazarlama Müdürü Halit Kalkan’ın telefonla ulaştığı İsmail Acar Vali Vahdettin Özcan’ın koruması olduğunu ve İstanbul’da bir programda olduğunu belirtti.