Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası fuarda

Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası TÜYAP 3. Ticari Araçlar, Otobüs ve yan Sanayi Fuarını gezdi.

24-27 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen TÜYAP 3. Ticari Araçlar, Otobüs ve yan Sanayi Fuarı’nı Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetim ve üyeleri de gezdi. Hafta sonu yapılan geziye Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Necati Akdoğan başkanlığında 92 üye katıldı.

Pazar günü sabah Eyüp Sultan Camin’de sabah namazı kılan kafile buradan fuar alına geçti. Ticari araç, otobüs ve yan sanayinin yer aldığı fuar alanını gezen üyeler özellikle son çıkan ürünlere binmeyi de ihmal etmedi. Firma yetkililerinden bilgi de alan üyeler “Gerçekleştirilen fuar gezisi bizim açımızdan çok yararlı oldu. Burada en son ürünleri yerinde görme ve bilgi alma imkanına sahip olduk. Ayrıca firma yetkilileri ile fikir alışverişinde bulunduk, yararlı bir gezi oldu ” dediler.

“Birlik ve beraberliği pekiştirmek için böyle bir organizasyon gerçekleştirdik” diyen Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Necati Akdoğan, “İlk defa böyle büyük bir organizasyon yapmanın mutluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberliği pekiştirmenin yanında üyelerimizin yeni teknolojik ürünleri yerinde görmeleri için böyle bir organizasyon yaptık. Yararlı olacağı düşüncesindeyim. İnşallah bundan sonra da bu tür aktiviteler yapmak istiyoruz” dedi.

Fuarcılığın önemine de değinen Akdoğan, “Gelişen ülkelerde fuarcılık çok yaygın ve katılımlar da çok yoğun. Çünkü son gelişmeleri yerinde görme ve izlenim edinme imkanına sahip oluyorlar. Yani fuarcılık gelişmeyi sağlıyor. Ülkemizde de fuarcılık ve fuara katılım oldukça artıyor.

24-27 Kasım 2011 tarihlerinde gerçekleştirilen TÜYAP 3. Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı’ndan üyelerimizin ve şoför arkadaşlarımızın da istifade etmeleri için böyle bir organizasyon yaptık. Yeni çıkan ürünleri yerinde görüyor ve firma yetkililerinden bilgi alıyoruz” dedi.

Fuar alanını gezen üyeler daha sonra İstanbul Boğazı’nda tekne turu yaptılar.