Dunlop
featured

Çankırı İŞKUR Türkiye 1. Oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

işkur (1)Çankırı İŞKUR İl Müdürlüğü işyeri ziyaretleri alanında Türkiye 1. Oldu. İŞKUR İl Müdürlüğü 2019 değerlendirmesi ve 2020 yılı stratejik değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
İŞKUR İl Müdürü Alim Çaycı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya kurum çalışanları katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda 2019 yılı çalışmaları değerlendirilirken 2020 yılının stratejik planlaması da yapıldı.
Gerçekleştirilen toplantı ile ilgili olarak sosyal medya hesabından bilgi veren İŞKUR İl Müdürü Alim Çaycı, “2019 yılı çalışmalarımızın değerlendirilmesi ile 2020 yılında çalışacağımız hedeflerimizin değerlendirmesini ve stratejik planlamasını gerçekleştirdik.
2019 yılında” Kurumumuz tarafından uygulanan aktif ve pasif işgücü hizmetlerimiz, tüm kurs ve programlarımız ile istihdam teşviklerinin iş ve meslek danışmanlarımız tarafından küçük, orta ve büyük boy işletmeler ile fabrikaların ziyaret edilerek işveren ve temsilcilerinin bilgilendirilmeleri alanında yıl boyunca gerçekleştirilen “işyeri ziyaretleri alanında” TÜRKİYE BİRİNCİSİ olunmuştur.
Bir mesleği olmayan iş arayanlarımızın bir iş ve meslek edindirilmelerinin sağlandığı ve katılımcılara Kurumumuz tarafından günlük ücret de ödendiği “İstihdam Garantili Mesleki Eğitim” alanında da TÜRKİYE BİRİNCİSİ olunmuştur.
Bu vesileyle; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü’nün hedeflerle yönetim anlayışı kapsamında, İl Müdürlüğümüz ekip arkadaşlarımızın da bu anlayışı içselleştirerek yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmalarında üstün gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarıma, sürece ve çalışmalarımıza katkı sağlayan tüm personelime işgücü piyasasında birlikte çalıştığımız değerli işverenlerimize, tüm kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyor, en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi