ÇANKIRI ESNAFINA MADALYA TAKMAK LAZIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Çankırı Terziler, Konfeksiyoncular ve Manifaturacılar Odası Başkanı Arif Bayrak’ı ziyaret etti.

Çankırı Terziler, Konfeksiyoncular ve Manifaturacılar Odası Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan MHP Çankırı İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır, yapıcı bir siyaset anlayışını kendilerine düstur olarak benimsediklerini belirterek, “Her platformda tekrar tekrar dile getiriyoruz. Memleket için kim bir çivi çakıyorsa, siyasi ayrım gözetmeden onu alnının ortasından öperiz. Lakin memlekete zarar veren kişilerinde yakasına yapışır, hesabını sorarız. Bizim önceliğimiz siyaset değil, memlekettir” şeklinde konuştu.

Esnafların toplumun omurgası olduğunu dile getiren Bayındır, “Omurgada çatlaklar olursa toplumun huzuru kaçar. Esnafın derdi bizim derdimizdir. Bizim esnafımız devlete sadakatini verdiği vergiler ile göstermektedir. Türkiye genelinde vergi tahsilâtında Çankırı 9. sıradadır ve bu bizi mutlu etmektedir. Zor şartlar altında vergisini ödemekten kaçınmayan Çankırı esnafının göğsüne madalya takılmalıdır. Tüm Çankırılı esnaflarımıza sizin aracılığınızla ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çankırı Terziler, Konfeksiyoncular ve Manifaturacılar Odası Başkanı Arif Bayrak da MHP’nin uyguladığı yapıcı siyaset anlayışının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Kurum olarak tüm siyasi partilere aynı mesafede durduklarını dile getiren Bayrak, “Biz sizi gerçekten seviyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz. Burası küçük bir memleket ve herkes birbirini tanıyor. Uygulamakta olduğunuz siyaset anlayışı bizi gerçekten çok mutlu ediyor. Eksik olmayın” diye konuştu.