Dunlop

Çankırı Belediyesi Bayan Polisleri Unutmadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Belediyesi tarafından, Polis teşkilatının kuruluşunun 166. Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Çankırı’da görev yapan bayan polislere akşam yemeği düzenlendi.

Çankırı Belediyesi’nce 5 yıldır düzenlenen ve geleneksel hale gelen bayan polislere yönelik yemek programına Çankırı Valisi Şemsettin Uzun ve eşi Gülserin Uzun’un yanı sıra, Belediye Başkanı İrfan Dinç ve eşi Zeynep Dinç, Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu ve eşi Hatice Zoroğlu,  POMEM Müdürü Sami Korkmaz ve eşi Gülşen Korkmaz, Tarım İl Müdürü Metin Karaoğlanoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Selmin Çıbık, Fatma Öztürk, Rafet Alemdar ve Kamil Filiz katıldı.

Çankırı Polis teşkilatının bayan çalışanlarına böyle bir gece yaşattığı için Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkürlerini belirten Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu “Göreve geldiğimiz günden itibaren polis teşkilatına her zaman destek oluyorsunuz. Gerçekten belediyemiz moral ve motivasyon açısından her zaman bizimle beraber. Bu dayanışmanın şehrimiz için çok yararlı olduğunu düşünüyorum” dedi.

“Bu gün toplumumuz rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamını sürdürüyorsa, bunu emniyet ve askeri personelimize borçluyuz” ifadeleri ile konuşmasına başlayan Belediye Başkanı İrfan Dinç şunları söyledi:

“Öncelikle hepinizin 166. yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum. Tabii ki, bir vilayette kurumlar el ele vererek çalışırlarsa,  o şehir kısa sürede her yönden kalkınıp gelişebilir ve o kent huzurlu, mutlu insanların yaşadığı bir belde haline gelir. Emniyetimiz de bu kapsamda çok büyük önem arz etmektedir. Emniyet Müdürlüğümüz son yıllarda topluma yönelik yapmış olduğu projelerle halkımızın takdirini kazanmıştır. Ben şehit olan bütün polislerimize Allahtan rahmet diliyorum. Tüm emniyet personelimize de aile bireyleriyle birlikte mutlu bir yaşam temenni ediyorum.”

Programa katılan Vali Şemsettin Uzun da yaptığı konuşmada bayan polislere yönelik düzenlenen program nedeniyle polis teşkilatı adına Belediye Başkanı İrfan Dinç ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek takdirlerini bildirdi.