Dunlop

Çankırı Belediyesi 18 Ayda Yapılacak 18 Yeni Projeyi Açıklıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Belediyesi tarafından hazırlanan ve 18 ayda tamamlanacak 18 yeni projenin tanıtım toplantısı yarın saat 18.00’de yapılacak.

100. Yıl Kültür Merkezi’nde düzenlenecek toplantıda Çankırı Belediyesi’nce şehrin muhtelif bölgelerine uygulanacak projeler kamuoyuna tanıtılacak.

Çankırı’da ilk kez böyle bir proje tanıtım toplantısının yapılacağını belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç “Çankırı’da 7 yıldır birçok ilke imza attık. Önemli sorunları çözdük, çözmeye devam ediyoruz. Klasik belediyecilik hizmetleri dışında eğitime, kültüre, tarihi eserlere, sanata yatırım yapan bir anlayışla çalıştık. Şu an Belediyemiz Etüd Proje Müdürlüğü’nce hazırlanmış 39 projemiz mevcut. Biz bunlardan öncelikli olarak 18 projeyi belirledik ve kendimize 18 ay gibi bir hedef koyduk. Bu projeler ihale sonrası müteahhit vasıtasıyla yer teslimi tarihinden itibaren 18 ayda tamamlanacak ve halkımızın hizmetine sunulacak projelerdir. Proje tanıtım toplantısı için halkımızı 100. Yıl Kültür Merkezi’ne bekliyoruz” diye konuştu.