Dunlop

Çankırı Baro’suna Kamu-Sen’den Ziyaret

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Temsilcisi ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Metin Memiş ve üyeler Çankırı Baro Başkanlığına seçilen ve görevine başlayan Erkan Köroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Baro Başkanlığına seçilen Erkan Köroğlu’na hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar dileyen Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Temsilcisi Metin Memiş, “Şahsınızda bütün herkesin Miraç Kandilini kutluyorum. İlimizde yapacağınız güzel hizmetler ve  çalışmalar için şimdiden teşekkür ederiz. Sendika olarak ilkemiz önce ülkemiz ve ideolojimiz memurun meselesi düsturuyla hareket etmeye çalışıyoruz” dedi Memiş, referandum sonucu değişen anayasa maddelerinin henüz alt kanun maddelerinde düzenleme yapılmadığını dolaysıyla toplu görüşme mi? Toplu sözleşme mi? Yapılacağının belli olmadığını Türkiye Kamu-Sen olarak yeni anayasa çalışmalarında ilk 4 maddenin değiştirilemeyeceği gerektiği hususunda başkanla aynı görüşü paylaşmaktan mutlu olduklarını ifade etti. Memiş konuşmasının devamında “Sendikamız toplum içersinde herhangi bir çekişmeye meydan vermeden hakkaniyetle sendikal çalışma ve üyelerimize, milletimize  hizmette bulunmaktır” dedi.

Baro Başkanı Erkan Köroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, kurumlarla ve kuruluşlarla iyi bir çalışma ortamı oluşturarak Çankırı’ya hayırlı hizmetler yapmak istediklerini ve bunu STK ile birlikte yapılacağını belirterek ziyaretlerinden dolayı Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Temsilciği heyetine teşekkür etti.