Çalışanlar altınla ödüllendirildi

Filiz Çelik Opet Akaryakıt Bayi 7 il içinde 1. oldu. Opet Genel Müdürlüğü tarafından 2014/1 dönem kalite ve müşteri memnuniyeti değerlendirmesinde aralarında Çankırı’nın da olduğu Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, Çorum, Amasya ve Tokat illerini kapsayan 7 il içinde Filiz Çelik Akaryakıt Bayi 1.’si oldu

Elde edilen başarı nedeniyle Opet  Saha Müdürü    Canberk Özdil , Filiz Çelik Opet Akaryakıt Bayi çalışanlarını altınla ödüllendirdi.

Türkiye çapında binden fazla Opet Akaryakıt bayisinin olduğunu ve kendi sorumluluk alanında 30 bayinin olduğunu aktaran Özdil,  “Kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran bayilerimizi ödüllendiriyoruz. 2014/1 dönem değerlendirmesi sonrasında Filiz Çelik Opet Akaryakıt bayi 1. olmuştur. Bu manada Sayın Kamil Filiz ve çalışanlarını kutluyorum” dedi.

Opet Genel Müdürlüğü olarak müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini de aktaran Özdil, “Bayilerimizin performanslarını yaptığımız değerlendirmeler sonrasında belirliyoruz. Bunun için gizli müşteri, fahri müfettiş, müşteri şikayetleri ve saha müdürlerinin görüşleri doğrultusunda Opet Genel Müdürlüğü bir değerlendirme yapıyor” dedi.

“Opet bayii olmak bir ayrıcalıktır” diyen Filiz Çelik Akaryakıt Bayi sahibi Kamil Filiz, “Opet büyük bir kuruluş.  Biz Opet bayisi olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla büyük özveri ve gayret gösteriyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve gayret sayesinde 1. olduk. Bu bizleri gerçekten hem mutlu etti hem de gururlandırdı” dedi.

Saha Müdürü Canberk Özdil, çalışanları tek tek kutlayarak onlara gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı yarım altın takdim etti.

filiz (10)