Dunlop

Büyüsavar Hocam

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyüsavar Hocam
Miras davası neticesinde, hak yerini bulsun diyerek haksız isteklerine karşı geldiğimiz güya akrabamız olan amca çocuklarıyla ciddi sürtüşmeler yaşamıştık. Onlar mirastan daha çok pay kapabilmek için bazı hinlikler yaptıysa da biz diğer mirasçılara haksızlık olmaması adına her defasında tekliflerini reddettik. Ancak para hırsı insanlara neler yaptırıyormuş bunu da acı şekilde tecrübe ettik. Evimizde o 6 ay içinde türlü türlü gariplikler, sakarlıklar oluyor ve ev ahalisi hiç olmadığı kadar gergin ve tahammülsüz tavırlar sergiliyordu. Nasıl olduysa annem ve ağabeyim onlardan tarafa olmuştu. Babamsa düştüğümüz durum yüzünden olsa gerek eskisi kadar karşı çıkmıyordu. Geriye bir tek ben kalmıştım. Sürekli tehdit savurduklarına şahit olmuştum ama adına papaz büyüsü, domuz büyüsü ya da ikna büyüsü gibi şeylere kalkışacaklarını hiç düşünmemiştim. Velhasıl onlarla temasa geçmek ve bu kabusun bitmesini dilemekte saflık olurdu.
Bulunduğum şehirde arkadaş vasıtasıyla gittiğim Medyumlar olmuştu ama ne ailemde ne de evimizde değişen hiçbir şey olmamıştı. Madem öyle diyerek bende internet üzerinden medyum araştırması yapmaya başlamıştım. Bazı medyumlarla iletişim numaraları üzerinden telefon görüşmeleri sağladım. Medyum Dolunay görüştüklerim medyumlardan biriydi. Ancak ikna edici bir konuşma olmamıştı. Zaten bu işlere oldukça uzak olduğumdan sahtekar medyumlar ile görüşme ve para kaybetme ihtimalimin hiçte az olmadığının farkındaydım. Ancak web sayfalarına bakılırsa tüm medyumların bağlama büyüsü, ayırma veya birleştirme büyüsü gibi şeylerde uzman olduğunu görüyordunuz. Tüm bu kafa karışıklıklarını yaşadığım ve enerjimin dip yaptığı bir anda tanışmıştım Medyum Olcay hocamızla. Hem bana yakın şehirde olması hem de işini diğer medyumların yaptığı gibi merdiven altı şeklinde gizli kapaklı değil gayet açık bir şekilde yapması ve hatta vergi levhası olan kayıtlı bir çalışan olması güven duymamı sağlamıştı. Telefon görüşmesiyle uygun bir günde ve saatte görüşme ayarladık.
Görüşme günü geldiğinde ofisine gittim. Oldukça hoş bir karşılama oldu. Bu işi yüksek standartlarda yaptığı ofisinden ve davranışlarından rahatlıkla anlaşılıyordu. Kısaca ona başımızdan geçenleri anlattım. Beni kelimesi kelimesine dinledi. Olası ihtimallerden söz etti ve 1-2 hafta içinde konunun tam kaynağını öğrenebileceğini ve bu sorun için yapacağı işlemler hakkında bilgi verdi. Tekrar görüşmek üzere ofisinden memnun şekilde çıkmıştım. Dolandırıcı medyumlar tayfasından olmadığı her halinden belliydi. Bunu ofisine girdiğim 1.dakikadan itibaren hissetmiştim. Kendisi bana o kadar güven vermişti ki platonik olduğum birisi olsa aşk büyüsü yaptırırdım herhalde. Neyse Olcay hocam 10 gün kadar sonra beni aradı. Belirlediğimiz hafta içi bir günde görüşecektik.
Büyük hevesle gittim ofisine. Tam da tahmin ettiğim gibi miras yeme derdinde olan sözde kuzenlerimin yediği naneleri anlattı. “Kolay şekilde bitecek sen yeter ki söylediğim şeyleri yap” dedi bana. Söylediklerini not aldım ve yanımdan ayırmamamı söylediği şeyi evimizdeyken bile hep yanımda tuttum. Sonuç olarak 1 ay bile demeden evimizdeki o kabus ortamı gitti. Ne saçma kazalar yaşanıyordu ne de annem ve ağabeyim onlardan taraftı. Çevrenizden medyum yorumları dinlemenize hiç gerek yok. “El mi yaman Olcay Bey mi yaman” her şey ortada.