Birinciler yine Maltepe’den

Özel Maltepe Dershanesi öğrencisi Serra Nur Çağlar, YGS’nin tüm dallarında il 1.si ve YGS-5 alanından aldığı 484.305 puanla Türkiye 253.sü olarak büyük bir başarıya imza attı. Dershane Müdürü Cüneyt Polat, il birincisi Serra Nur Çağlar, ikinci Muhammed Ceylan ve üçüncü Elif Nur Torlak’ı altınla ödüllendirdi.

Müdür Polat, “Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen ailelere, dershanemiz öğretmenlerine ve okul öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Elde edilen derecelerle, başarımızın tesadüf olmadığı bir kere daha görülmüş oldu.” dedi.
YGS–5 puan türünde Türkiye 253.sü ve tüm alanlarda Çankırı 1.’si olan Serra Nur Çağlar ise “Bu başarıyı kazanmamda emeği geçen başta ailem olmak üzere dershane ve okul hocalarıma teşekkür ediyorum. Dershanemiz tarafından uygulanan sistemli çalışma programları, kaliteli yayınlarla sınava hazırlanmam ve rehber hocamın yönlendirmeleri bana başarıyı getirdi. Ayrıca dershanemin yapmış olduğu Türkiye geneli denemelerle Türkiye’de ki seviyemi görme imkanına sahip oldum. Bu da eksiklerimi tamamlama imkanı sağladı.” diye konuştu.